Mercedes ML250

мерседес

“Подальша експлуатація автомобіля не рекомендована” ☠️

Такий запис був в історії Audi Q7, яку ми намагались знайти 2 місяці. Опис був приголомшливий, ми помітили оголошення через 14 хвилин після розміщення. Все, як шукали – бюджет трохи вище, а ніж хотілося б, проте все інше – ну йди до нас, ну пліз! 😍

Ми звикли до змотаних пробігів, це катастрофічна проблема в Україні. Всі бажать дизельний авто 5ти років з пробігом до 120, і ми вже навіть не дивуємость, коли замість 120 – 240.

В цьому випадку було все добре. Проте останній запис в історії авто був саме такий, як назва нашого звіту. Спочатку скарга на АКП, далі висновок. Далі – оголошення)

Щоб збільшити шанси на вдалу покупку, почали разглядати альтернативи. Погодили с замовником BMW X5 та Mercedes ML. Усі – дизельні.
Один Х5ий мав 6 власників та 6 арештів з 2014 року. Наразі, все чисто, проте – як 6, ШІСТЬ?! На кожен був одразу арешт на відчуження майна, далі зняття арешту, знімався і перереєструвався, і так 6 разів! Ми точно не граємо в такі ігри, нехай пошукає інших покупців.

Чудовий ML! Запис на Столичне шосе, до офіціалів, як завжди. Тиждень черги, три сивих волосини, доки старішаєшь в черзі на оформлення. Відкриваеємо історію авто:

– Так, авто наше, пробіг рідний, все начебто ок.

– Невже! А відкрийте будь-ласка кожен заїзд окремо, плз.

– А, ось, скарга на роботу двигуна, діагностика показала пробеми в 4тому циліндрі.

– Охрана, отмєна!

2 місяці пошуку, і ось він – чудовий дизельний Mercedes ML250 від 1го власника, зі всією історією на сервісі, ще й в AMG! Ми так втомились його шукати, що й не вірили своїм очам. Реальний пробіг 78 тис.

💵

Вартість – понад 40$ тис.

Рік виготовлення 2013, перша реєстрація 2014.