Підбір авто в Києві та в Україні

  • Професійно
  • Результативно
  • Безпечно

Пошук і перевірка автомобілів у 16 регіонах України

Мы работаем в 16 регионах Украины

CarFinder - це всеукраїнський сервіс з підбору авто.

Сучасні технології дозволяють відремонтувати аварійний автомобіль майже не залишивши сліду. Але чи буде він безпечним і надійним? Наш досвід та необхідне обладнання для первинної діагностики заощадять ваш час і гроші на поїздки, а висновок з офіційного сервісу підтвердить стан автомобіля. Ми маємо доступ до баз даних, перевіряємо пробіг, які роботи були виконані, чи потрапляв автомобіль у ДТП і яка реальна кількість власників. Наші агенти є в 16 містах України. Ми знаємо на що звертати увагу і вміємо торгуватися. Займайтеся своїми справами, а свою винагороду ми гарантовано відпрацюємо! Автоподбор Украина - це CarFinder!

Працюємо з 2015 року. 24 експерта. 16 міст. Звіти в Telegram.

Навіщо Вам це?

Безпека

Знаємо на що звернути увагу. Мінімізуємо ризик придбання б / у авто

Час

16 міст України. Немає необхідності їздити на марні перегляди

Результат

Підбір авто згідно вимогам. Гарантовано відпрацюємо свій гонорар

Про нас говорять

Експертна перевірка автомобілів. Знаємо, як купити гідну машину.

Унікальна система оцінки уживаного автомобіля - деталізовано, інформативно і завжди online. Діліться з друзями звітами про переглянуті автомобілi, обговорюйте, коментуйте!

З чого почати підбір авто?

Необхідно визначитися з бажаної моделлю або декількома. Проаналізуйте діапазон цін на автомобілі, які Вас цікавлять. При підборі авто, пам'ятайте, велика вірогідність того, що найдешевший не буде гідним вашої уваги. При наявності пропозицій в 20-24 тис $ за машину одного року випуску, варто орієнтуватися на середню ціну в 22 $, ніяк не 20 $ та сподівання на торг. Не варто також орієнтуватися на пропозиції в маленьких містах віддалених регіонів. Там немає ні сервісу, ні доріг. Така машина не пройде перевірку CarFinder і з високою ймовірністю буде проблемною. Знайдемо кращий автомобіль, перевіримо, заощадимо гроші аргументованим торгом.