Автопідбір Одеса

Автоподбор Одесса
Ах, Одесо!
Ти як Майамі, тільки дорожча.

У вас є спільна риса – автомобілі. Так було багато років – спочатку це красиві і не дуже праворульні японці, тепер ця напасть американців, але чого не відібрати – так це почуття стилю. Таких автомобілів, як в Одесі, більше в Україні немає.

А ось як підібрати автомобіль в Одесі?

Припустимо, ти один з небагатьох, хто вирішив не чекати біля моря своєї підбитої “погоди” у вигляді удареного автомобіля з Америки, і хочеш зрозумілий, офіційний автомобіль без ДТП та інших неприємностей. Дозволяє бюджет, немає часу чекати, немає бажання ремонтувати.

І так, уявіть собі маленький одеський двір, офіс компанії, сайт автопродажу, ти і твоє безмірне бажання купити хороший автомобіль. Дзвінки, обіцянки, кожне оголошення – це вона!

Поїздивши тиждень-другий з другом фахівцем, приходить розпач. Київ? Харків? Якби встигнути поїхати? Можливо, навіть поїдеш, тільки й там може бути зовсім не те, що обіцяли.

Сервіс з підбору авто в Одесі CarFinder

Сервіс з підбору автомобілів CarFinder починався якраз після кількох поїздок до Одеси за автомобілем, і повним не збігом заявленого та реального. Такого високого рівня автошахрайства також нема ніде, крім Одеси. Якщо ти не випробував це на собі – здивуєшся. Але, швидше за все, ти посміхаєшся разом з нами.

Як це працює?

  • Залиш заявку на сайті;
  • Обговори з менеджером побажання;
  • Якщо вони реальні – ми розпочнемо роботу;
  • Не забудемо надіслати договір поштою і почекаємо 30% передоплати;
  • Телеграм чат, команда адміністраторів, хто моніторить оголошення і провідних експерт, хто поїде оглядати автомобіль, що цікавить, після твого затвердження;
  • Покажемо та розповімо, перевіримо у офіційного дилера та зустрінемо у місті знахідки;
  • Супроводимо процес переоформлення і лише потім сплатиш залишок вартості підбору, 70%.

Звісно, питань у тебе багато. І ми сповнені сил відповісти навіть на найкаверзніші з них.

Можна почитати про нас відгуки, ось тут чи будь-де – Facebook

Ще не забудь про наш Instagram, ми публікуємо тільки найцікавіші історії покупок, глянь! – Instagram