Підбір авто у Львові

Привіт, мешканець чудового старовинного міста Лева!

Шукаєш сервіс по автопідбору у Львові? Знайти та перевірити, обрати найкращий варіант та вигідну ціну. Як це все поєднати, та ще й встигати працювати?

В нас є дві новини, гарна и погана.

Розпочнемо з поганої, пробач. Купити вживаний авто у Львові проблема.  Ти ж помітив, що в місті переважають варіанти з Європи, усілякі универсали та хетчбеки.

Ти знаешь сайт з автопродажу, проте вже декілька разів їздив дивитись проголомшливі варіанти, можливо декілька навіть привіз перевірити на сервіс. Проте одна сильно бита з Америки, інша геть стомлена і щось слабо віриться в пробіг 115 тисяч.

А ще ці вузенькі вулички у Львові! Мешканці всієї країни, та й не тільки, приїзджають ними пройтись. Щоразу дивуються, як припарковані авто посеред дороги? І як купити п’ятирічний авто, щоб він не був увесь помальований з усіх сторін від подряпин? А можей й не подряпин? А ще чудова, старовинна бруківка. Але ходовій вона не дуже подобається, повір.

І як купити авто у Львові?

Гарна новина!

Ми помітили, що кожен сьомий клієнт у CarFinder зі Львову.

І ця стаття спеціально для вас, друзі.

Як це працює?

  1. Ви залишаєте заявку на нашому сайті з автодобору,
  2. ми погоджуємо можливі варіанти, та якщо запит реальний - стартуємо пошук.
  3. Звичайно, надішлемо поштою договір на підписання, та очікуватимо передплату послуг у розмірі 30% від загальної вартості. Все інше - після покупки.

Так ок, ти - працюєш, а ми, в залежності від бюджету покупки, шукаємо тобі авто. Столиця, або серед найбільших міст, або взагалі по всім містам, де є автоексперти CarFinder. Ми все розповімо, або почитай ось тут докладніше.

Робота йде в Телеграмі, ми шукаємо варіанти для огляду, погоджуєшь виїзди ти. Далі отримаєшь відеозвіт та допис автоексперта. Якщо сподабалось авто та пройшло нашу перевірку, ми повеземо її на офіційний сервіс для подальшої діагностики. Замовимо стандартний комплекс перевірок, в залежності від моделі та двигуну може буде додатково замовлена перевірка компрессії або ендоскоп, в будь-якому випадку, що побажаєшь те й додамо в чек-ліст сервісу. Це сплачується додатково за актом виконаних робіт з СТО. Якщо все ОК - торгуємось з продавцем, а хочешь - зробишь це сам. Є, купуємо!

  • А далі як? Я у Львові, машина в Києві або ще десь?
  • Так, ми будемо зустрічати тебе. Вокзал або аеропорт, приїзджаєш одразу на оформлення. Експерт, хто дивився твій авто та був на сервісі все супроводжує до отримання держ.номерів та технічного паспорту. Все!

Сміливо завітай на головну сторінку та давай знайомитися!

А ще, чекаємо на нашій сторінці в Facebook, там щоденно публікуються звіти із знахідками та цікаві історіі пошуку!

А ось в нашому Instagram ви легко знайдете сусіда з автомобілем, який підібрали ми 🙂