Автопідбір Харків

Харків – друга столиця! А купити нічого. Автопідбір у Харкові - справа не з легких.

Знаємо, як купити гідний автомобіль у Харкові і не тільки.

Підбір автомобіля – відповідальна справа. Багато років машини купували з сусідом по гаражу, потім з татом і ще зовсім недавно - з другом, у кого є "прилад". Тільки дає це гарантію гарної покупки?

Ти вже чув про безліч відновлених автомобілів після ДТП, з Америки чи наших офіційних, яким не пощастило вже в Україні. Як не купити кота в мішку? Сучасні технології дозволяють відремонтувати абсолютно непридатний автомобіль і розглянути його минуле зможе тільки автоексперт.

Сервіс з підбору автомобілів CarFinder працює у 16 містах України. І ми маємо гарну новину для харків'ян!

Ми знайдемо ваш автомобіль!

На наш досвід, більшість знахідок - у столиці. Більше вибір, краще за дорогу, більше офіційних станцій технічного обслуговування.

Як працює?

Ми підрахували, що кожен восьмий клієнт CarFinder – з Харкова. Залежно від бюджету покупки, наші експерти розшукують вашу обновку по різних містах. Ось тут можна ознайомитись.

  • Вислухаємо побажання, якщо вони реальні – замовлення надійде у роботу після підписання договору.
  • Створимо Telegram чат, додамо команду і не пропустимо додавання автомобілів, що цікавлять, у продаж.
  • А нерідко взагалі знайдемо той, який ще не думали продавати.

За 4 роки роботи купили безліч відмінних обновок, які наші клієнти вже починають продавати та замовляти нові – ми назвали це CarFinder Community!

Ми маємо правила:

  • Ми не працюємо з автомобілями старшими за 2010 рік. У 90% випадків такі машини не можуть пройти нашу перевірку, а реальний пробіг більшості з них не буде прийнятним майбутньому власнику.
  • Ми укладаємо договір на надання послуг. Для початку роботи оплачується лише 30%, залишок – після успішного оформлення автомобіля.
  • Ми перевіряємо автомобілі лише на офіційному сервісі. Це оплачується окремо, але тільки так дозволить замовнику розуміти прозорість процесу.
  • Якщо автомобіль в іншому місті, експерт зустріне клієнта на вокзалі або в аеропорту та буде супроводжувати переоформлення до отримання тех.паспорта та номерів. Це зручно!

Чи все це правда?

У вас є безліч питань, можливо сумнівів та недовіри. І це вірно. Для початку, почитай про нас, про успішні замовлення та про щасливих клієнтів. Відгуки ось тут.

А ще не забувай про Instagram, у звітах багато обновок для клієнтів із Харкова.

Після – сміливо дзвони або залишай заявку. Це безкоштовно.