Авто з США

Купити в Україні або привезти авто з США?

Ми знаємо, про що ви думаєте. У нас є рішення.

Звертаючись в CarFinder, ви маєте можливість опрацювати можливі варіанти в Україні, а в разі відсутності відповідного варіанту замовити якісний підбір автомобіля на аукціоні в США. Не теоретики з Youtube. Досвідчені експерти і перевірені партнери в США та Україні. Понад рік до підготовки запуску послуги та три візити в Америку для переговорів з партнерами.

 

Що пропонуємо?

  • Місяць роботи та аналізу варіантів по Україні;
  • В якому стані купили, як відремонтували?
  • 5 виїздів і звітів експерта;
  • Нічого купити? Привеземо з Америки!
  • Місяць роботи та аналізу варіантів на аукціонах США;
  • Експертна думка про характер пошкоджень;
  • Купівля і дбайлива доставка.

Ви оплачуєте послугу один раз. Ми вирішуємо ваше завдання. Знайшли прийнятної якості і вартості автомобіль в Україні відмінно. Оплачуєте послуги автопідбору за стандартними тарифами. Готові чекати і ризикнути допоможемо вибрати найбільш кращий варіант. Розкладемо по «пополичках» і супроводимо процес.

USA Only
У разі цілеспрямованого замовлення на підбір автомобіля з США, без моніторингу і перевірки варіантів в Україні, отримуєте додатковий місяць роботи команди і 1 гарантований експертний виїзд на території США.

Чи варто зв’язуватися?
Пригін авто з США все більше реклами і вивісок у місті. Приголомшлива економія до -45% і інші привабливі гасла напевно зустрічалися кожному, хто замислюється про придбання автомобіля.

Все більше американських машин на дорогах, в той же час маса історій про низьку якість автомобілів з США, як бути, де правда, як заощадити і не купити головний біль?

За що платять посередникам?
Якщо розібратися, то процес покупки автомобіля на аукціоні в США простий і зрозумілий. Є нюанси, але це не NASA розбереться кожен бажаючий. Звертаючись до компанії по пригону автомобіля з Америки, клієнт хоче отримати повний комплекс послуг, починаючи від придбання, закінчуючи доставкою та ремонтом автомобіля. І звичайно із заповітними -45% та іншими гаслами.

За що потрібно заплатити посередникам?
Досвід. Моніторинг та відбір варіантів. Це колосальна праця. Торги. Організація доставки та подальше оформлення документів.


За що ллють сльози після?

  • Вартість ремонту;
  • Якість ремонту;
  • Терміни.

Для того, щоб отримати заповітного клієнта, посередники обіцяють золоті гори. Це і заниження очікуваної фінальної вартості можливого варіанту, так і вартість подальшого ремонту. Все, щоб ви внесли передоплату. Після ви на гачку.

По прибуттю два шляхи:
Після дефектації автомобіля кошторис істотно, а іноді і в рази більше обіцяної. Що роблять? Правильно, всіма способами економлять на ремонті. Будь-якою ціною. Після отримуємо автомобіль низької якості, нерідко і зовсім небезпечний.

Все з розбирання, вживане, китайське і аби вкластися в бюджет. Ми бачимо ці машини кожен день. І печаль їх власників. Неліквідний, дорогий в результаті і таке болюче автомобіль місяцями в продажу.

За що беремо гроші ми?
Експерти CarFinder щодня оглядають кілька десятків автомобілів, по всій Україні. Якість відновлювальних робіт, кузовного ремонту, зварні шви і герметики – наші будні. Який автомобіль заслуговує на увагу, а де замість видимого «ліхтар-крило» варто приготуватися до дорогих сюрпризів і тривалого відновлення. Де «бампер і фара», а де «забути і дивитися далі».

Де в різні боки лонжерони і порушена геометрія кузова, а де є шанс обійтися парою тижнів ремонту. Тільки легкі ушкодження. Правильна Америка. Ніяких потопельників і куп металу.

Як це відбувається?

Під кожне замовлення створюється Telegram-чат, в якому присутній клієнт, наша команда з експертом і адміністратором замовлення.

У розпорядженні замовника місяць роботи сервісу в Україні, і стільки ж – для вибору автомобіля на аукціоні.

Завданням адміністратора буде вчасно запримітити підходящий варіант і узгодити план дій команди.

Машина в Україні? В якому стані купили, як відремонтували?

Новий лот на аукціоні в Штатах? Дата торгів, чи не зустрічався цей автомобіль на аукціоні раніше і в якому стані? Очікувана вартість лота і звіти CarFax. Все гладко? Аналізуємо характер пошкоджень і даємо рекомендації. Беремо участь в торгах і пишемо live, як йде процес. Готуємо рахунку, контролюємо оплату і доставку.

Оформляємо в порту по прибуттю. Ми чесні перед клієнтами. Ми не приберемо ризик покупки автомобіля з США. Гадати по фотографіях – невдячна справа. Поки автомобіль не постане перед механіком на дефектовку, судити про вартість ремонту можна лише побічно. З нами або без – ви ризикуєте. З нами – менше. Ремонт.

Ми не надаємо послуги ремонту автомобіля, і не будемо нав’язувати кишеньковий сервіс, щоб заробити ще й там. Ми не хочемо отримати незадоволеного клієнта, тому що маляр «пішов у запій» або погано відремонтував автомобіль. Вибір СТО – справа клієнта. Де зробили добре, хто залишився задоволений і кого ми можемо рекомендувати – не більше.

Телефонуйте: (097) 017-00-77