«Фарбоване лише одне крило. Я власниця!» 😍

Mazda

Mazda 3 – чудовий авто, молодіжний та сучасний. В замовленні є завжди, тому наявні у продажу автомобілі, що проходять нашу перевірку – не затримуються. Будьте впевнені, якщо два тижні оголошення оновлюється, машина в великому місті, написано наче найчудовіший сон на яву – можливо, не все так добре)

В нас накопичуються звіти, де кожен пошук – окрема історія. На цьому фото задоволений клієнт, що приїхав в Харків за своєю машиною. Шукали максимальну комплектацію, з мінімальним пробігом – завдання було зекономити декілька тисяч від вартості нової. Авто кінець 2017 року, пробіг – 6 тисяч, 2 комплекти гуми та залишок гарантії. Вартість вдалося знизити завдяки синхронним діям усієї команди – доки експерт робив огляд, ми записували на сервіс, далі довго не чекали
– хлопці, якщо 19400 буде ціна – я дивлюсь квитки на поїзд.
– є ціна 19!
– … танцюючі гіфки в чаті…

А от щоб звітувати такі хеппі енди, зазвичай вистачає на шляху і історій не дуже веселих.
Назва звіту – окрема, інша історія підбору Mazda3, внаслідок огляду якого вдался встановити вартість відновлювальних робіт на сервісі більш ніж на 300 тисяч гривень. Мабуть, власниця помилилася, розповідаючи про одне крило. Лише одна деталь не була фарбована та відновлена, і вона відрізнялась кольором від усієї іншої частини авто))
І доречі, машина вже продана.

Mazda