Mazda 3, чи може Golf?

А що, як BMW 1 серії?

Чергове замовлення, успішно завершене не без участі наших дописувачів.
Шукали Мазду, дивились й Гольфи, аж поки не з’явився цей баварець в особистих повідомленнях CarFinder.
Терміновий продаж від власника, 2017 року, рішення потрібно приймати також не зволікаючи.
Чи може бути кращий варіант за бюджетом до 17$ тисяч? В поєднанні з роком випуску, класом авто та пробігом?
Вважаємо, чесна знахідка!

«Хотів борща поїсти, а в результаті випив кави» – писали в коментах, коли замість Мустангу клієнт вирішив змінити критеріі пошуку та обрав Мазду 6.
Нерідко замовлення завершуються саме так. Розпочинаємо з одного, в процесі підбору виходимо на щось інше і от – те, про що і не думали, успішно придбане та дарує купу позитиву щодня.

Одна з цінностей автопідбору – є з ким порадитись, порівняти декілька варіантів та прийняте обмірковане та виважене рішення.
Щодня ми оглядаємо декілька десятків автомобілів по всій Україні.
Реальний стан, знос, ціна – переважно зовсім не такі, як обіцяють в оголошенні, та на що орієнтується майбутній покупець при визначенні моделі для пошуку.

Можна скільки завгодно писати «власник», «офіційний сервіс» і тому подібні стандартні фрази, аж поки експерт не звітує про діру на сидінні та аромати вейпу на весь салон. І наче «лікується», особливо якщо ви як клієнт приїхали за машиною здалеку. Але якщо ви в офісі, поряд телеграм чат і перелік попередньо опрацьованих оголошень і є з чого обирати – кому потрібні компроміси?
Звісно, так щоб 100% ідеалу досягти важко. Все ж таки вживані авто, ще й фундаментальні побажання потрібно вписати в наявний бюджет. А от коли потрібно вирішати, що ок а що – не дуже, ми підкажемо. Ще й класні стікерпаки є, цілющі – знімають зайве хвилювання 😆

«А що ще може бути тоді?»
А далі вже ви знаєте! )
Нехай вірно служить, зустрічайте у Львові!

BMW 118i
2017 року. Пробіг – 60 тисяч.
Бюджет – майже 17$ тисяч.