На що звернути увагу при покупці б/у авто

Як підібрати авто без ризику - рада експерта!

Вибір автомобіля - завжди довгоочікувана і приємна подія. Кожен з нас пам'ятає свою першу машину. А можливо, перший автомобіль тільки планується у вашій родині. Всі ми проходили через один і той же складний шлях - новий або б \ у? Скажімо прямо, без оглядки на те, що CarFinder - сервіс по подбору автомобілів.

Якщо у вас достатньо коштів для купівлі нової бажаної машини - зробіть це! І ми не будемо говорити про здешевлення автомобіля відразу ж, після виїзду з автосалону. І про податок на реєстрацію, від 3 до 5%. Звичайно, і доплата за колір присутній, і якісь додаткові опції. Але - головне в іншому: новий, на гарантії, автомобіль мрії - може бути ваш! Непередавані емоції, радість покупки, все це чекає вас в автосалоні.
Але. Якщо бюджет дозволяє купити нову KIA, а серце завмирає від 5-ти річного Touareg, заходьте до нас в гості.

подбор автоМи розповімо і покажемо, в якому стані можна зустріти свіжі автомобілі, як їх наздоганяли вантажівки або на шляху зустрічалися раптові перешкоди. Здавалося б, що може бути зі свіжою машиною? Наші діди їздили по 30 років на жигулях, і вони служили їм вірою і правдою. Часи змінюються, і реалії стали іншими. Бувають винятки, але на них орієнтуватися не варто. До нас часто приходять запити, де просять зробити подбір автомобіля від 2008 року, з пробігом до 100 тисяч. Ми такі зустрічали. Але їх - одиниці. Іноді малий пробіг пов'язаний з тривалим відновленням після сильного ДТП, і таке зустрічається. Чи буде радувати клієнта в такому випадку автомобіль? Сумніваємося.

Завдання CarFinder - мінімізувати ризик покупки б \ у авто. Що це означає?

Купуючи старий автомобіль, ви завжди ризикуєте. З ним може бути все, що завгодно. І виявити на станції технічного обслуговування приховані недоліки не завжди представляється можливим. Ми вже писали в статті Перевірка авто перед покупкою які підводні камені можуть підстерігати при покупці б \ у авто. Ми знаємо, куди дивитися і як купити гідний автомобіль. Важливий комплексний підхід. Проста діагностика на СТО, якби її не називали, будь-то "Комплексна" або "Купівля-продаж» не покаже всіх нюансів. При замовленні такої перевірки, ви можете розраховувати тільки на те, що написано в замовленні, а саме:

  • діагностика ходової частини;
  • комп'ютерна діагностика;
  • завмер лакофарбового покриття.

А як щодо пробігу? Оригінальна сервісна книга лежить в бардачку? Чи є історія обслуговування? Кількість власників, наявність ДТП в базі Поліції? Не встановлені нові кузовні деталі на автомобіль, що побував в ДТП?

Висновок один - якщо рішення прийнято в сторону старого автомобіля, запам'ятайте - ви ризикуєте. Як не втратити свої заощадження, не купити кота в мішку і обзавестися вірним другом і помічником відповідатимуть агенти CarFinder, які працюють на благо автомобілістів вже в 16 містах України.

Залишилися питання?