Перевірка авто по держ. номеру | carfinder.ua

Як перевірити авто за держ. номером

Ви на сайті компанії по автоподбору - CarFinder.

Щодня наші експерти перевіряють автомобілі в 16 містах України. Один з пунктів - перевірка авто за держ.номером!

Чому перевірка по держ.номеру автомобіля вкрай важлива перед купівлею?

Кожен автомобіль, який підходить під загальні вимоги клієнта, проходить перевірку по держ.номеру. Мы бачимо інформацію про:

  • Реальну кількість власників;
  • Наявність або відсутність ДТП в історії;
  • Про обмеження на перереєстрацію;
  • Дату реєстрації на останнього власника;
  • Про наявність чи відсутність штрафів.

На сьогодні є можливість перевірки авто по держ. номеру через OpenDataBot – відкрите і безкоштовне джерело. Інформація подається в такому вигляді:

Модель: HONDA ACCORD
Рік випуску: 2010
Дата: 15.06.2018
Колір: Синій
Об'єм двигуна: 2354
Вага: 1547
Тип дії: Перереєстрація на нового власника за дог. купiвлi-продажу (сг)
Тип авто: Легковий
Тип кузова: Седан-b

 Як перевірити авто по держ. номеру безкоштовно?

Натискайте на кнопку нижче і вибирайте спосіб комунікації з ботом. У зручному для вас мессенджерi вводьте великими літерами держ.номер і моментально отримуйте відповідь.


Маючи в своєму розпорядженні реальну інформацію про перевіряємий автомобіль, можна дізнатися набагато більше, ніж заявляє продавець.перевірка авто за держ.номером
Навіщо перевіряти? Наприклад, якщо автомобіль змінив трьох власників за останній рік, він з великою ймовірністю проблемний, як правило з прихованими нюансами, які проявляються вже в процесі експлуатації. Це може бути підвищена витрата масла в двигуні, поштовхи при перемиканні автоматичної коробки передач на холодну, порушена геометрія кузова, що призводить до нерівномірного зносу шин або ж навіть "відведенню" автомобіля з траєкторії руху. Варіантів маса!

Заощадивши один раз на діагностиці перед купiвлею уживаного автомобіля, витрати на ремонт можуть перевищувати всі мислимі бюджети на утримання, і автомобіль відправляється в продаж. Тому вкрай важливо мати повну інформацію, і перевірка по держ.номеру авто в цьому дуже допомагає. При замовленні комплексного подбору автомобіля або разового виїзду експерта по Києву, ми розповімо, про що замовчує продавець.

Як отримати більше інформації?

З грудня 2018 року для отримання інформації про арешти, кількості власників, можливих ДТП в історії автомобіля на території України існує ще один спосіб перевірки.
Експерти CarFinder написали докладну інструкцію і поділилися своїми Лайфхаками, переходите цим посиланням.

Увага! Сервіс по подбору автомобілів CarFinder не надає інформацію за запитом!

Перевірити автомобіль

Перевірка авто на ДТП

Перед виїздом на первинний огляд CarFinder бачить, що є в історії відмітка про ДТП, в якому вказані ушкодження правого боку. Ця інформація дасть нам "наводження" куди дивитися з особливою настороженістю, так як, наприклад, двері можна було встановити нові, замiр товщиноміром покаже просте косметичне перефарбування, а отвори дверей будуть в шпаклівці. Часто можна зустріти варіант ремонту ще бюджетнший - пошкоджені елементи встановлені з розбирання, в колір кузова. Чи багато побачить простий покупець автомобіля, навіть припустивши, що він озброївся китайським товщиноміром, заздалегідь позичивши його у друзів? Стан кріплень, болтів, заводський чи у них окрас або ж їх пофарбували після того, як закрутили - зможе визначити тільки автоексперт.

Чи потрібен Вам такий автомобіль? Звичайно, все залежить від ціни, але купити "кота в мішку" можна і без нашої допомоги.
Завдання CarFinder - мінімізувати ризик покупки уживаного автомобіля, і тільки маючи повну інформацію про історію машини можна робити виїзд і огляд.

Ще приклад перевірити авто за номером

Автомобіль продається в невеликому місті, з маленьким пробігом. Продається за легендою - "їздив один власник, в основному машина стояла". Перевіривши автомобіль по держ.номеру і виявивши, що раніше машина була, припустимо, 5 років в Києві і тільки останні 2 в Чернівцях, можна зробити висновок, що пробіг міг бути скоректований.

Також за номером авто можна перевірити авто на заставу, на арешт і по безлічі інших критеріїв, про які проста людина може навіть не здогадуватися. Краще не ризикувати, а довірити ці турботи професіоналам!

Перевірка автомобілів по держ.номеру доступна тільки при комплексному подборі автомобіля.
Ми не надаємо інформацію за запитом.
Вдалих і безпечних придбань, будьте обережні!
Поінформований - значить озброєний!