Поговоримо про пробіг

Топ помилок. Частина 1

І знову - поговоримо про пробіг?

З чим стикається команда CarFinder і чому так багато автомобілів піддавалися коригуванні пробігу?

Давайте проаналізуємо автомобілі в продажу, 15-16 року випуску. Багато з них у продажу ще від перших власників, і мають пробіг 40-65 тисяч, що цілком прийнятно в очах покупців. Можна простежити історію обслуговування, яка була експлуатація машини і чи варто вона своїх грошей. Акуратний салон, кілька накладних з сервісу, комплект ще заводської літньої гуми і зимова на додачу.

Що відбувається, коли стоїть завдання купити автомобіль 10-ти і більше років?

Виходячи з сайтів автопродаж, всі вони мають заявлений пробіг в 115 тисяч. На тлі 115-ти, варіанти з 180 + вже не виглядають привабливими і просто не потрапляють в фільтр покупця. "Це ж дуже багато!" Давайте зробимо простий експеримент. Поставимо фільтр на автомобілі від 2008 року, і обмежимо критерії пошуку - пробіг тільки від 200 тисяч. Їх буде мізерно мало! Про що це говорить? "Не всі ж їздять так багато, це якісь машини з таксі чи для дальньої подорожі" - подумає пересічний покупець і надихає текстом з оголошення, про "машину вихідного дня, третя в родині!" Реальність же зовсім інша. Клієнт не «голосує рублем" за машини з психологічно складним перебігом, але в ту ж чергу, бажає придбати машину вище класом, солідніше, з найкращим набором опцій. Щодня ми працюємо над тим, щоб знайти ту саму, про яку нам нерідко пишуть в коментарях - "у мене 85 за 10 років!". Іноді - виходить. Але це не означає, що така реальність. Реальність полягає в наступному - автомобілі з 200+ пробігу ще не один рік будуть служити вірою і правдою, при належному догляді. Але потраплять вони в руки покупця саме з заявленим пробігом в 115 тисяч! І висока ймовірність, що ви залишитеся задоволені ним.

Якщо ви вирішили докопатися до істини, відповідально підійшли до питання придбання автомобіля - довіряйте тільки фактам. Історія обслуговування, нехай і не від офіційного дилера, є у кожного власника в бардачку. Нехай це не сервісна книга з печатками, хоча б накладні з будь-якого маломальськи пристойного СТО. І обов'язково перевіряйте.

Втомилися "від цього ось усього"?
Ми теж. Але це наша робота, і точно - не ваша.
Є питання?
Пишіть в телеграм t.me/CarFinder_Ukraine