Авто з США в Україні

Перевірка авто з Америки: історія одного Mini

Сьогодні ми розповімо про американські автомобілі в Україні.
Зі вступом в силу пільгового закону про розмитнення, до нас хлинули автомобілі з США. Простий аналіз цін на сайтах автопродажів в Штатах і вартість розмитнення говорить про низьку рентабельність привозу, плюс ви отримуєте машину з милями, Фаренгейтом і FM приймачем, який без перепрошивки у нас працює некоректно.

автоподбор в Україні

Інша справа - авто після ДТП. Навіть мінімальні пошкодження дуже сильно впливають на вартість машини там, і в такому випадку пригін вже має сенс і абсолютно зрозумілу економію у 20-35% в порівнянні з машинами в Україні. Цим і користуються бізнесмени. Ремонтуючи автомобілі в регіонах, часто не оригінальними запчастинами і виходять такі привабливі пропозиції. Хотіли б ви такий "ідеальний" автомобіль?

Авто з США в Україні

CarFinder знає куди дивитися і як купити гідний автомобіль, американський в тому числі.

Мінімізуємо ризик покупки б / у авто, підберемо автомобіль з пробігом з США.

Модна фішка

Популярність автомобілів з США зростає разом з їх кількістю на наших дорогах. На перший погляд, все відмінно - невеликий пробіг, хороша ціна. Але безкоштовний сир буває тільки в одному місці, тому давайте розберемося, як йдуть справи насправді.

Перше і головне - при покупці авто з Америки дійсно можна заощадити, якщо порівнювати з аналогічною моделлю з близькими параметрами у нас на ринку.

Розглянемо два основних способи покупки такого авто - самостійно безпосередньо з США або у місцевих торговців, які привозять автомобілі.

Економ-варіант

Ідея зробити все самому і нікому не платити виглядає привабливо. Але потрібно знати багато особливостей, починаючи від хитрощів при виборі машини на американських аукціонах і закінчуючи розмитненням. Наприклад, якщо в продажу з'являється хороший варіант, то його, швидше за все, куплять місцеві перекупники або торговці з десятків країн, одна з яких - Україна. Відмінна машина за хорошою ціною висить і не продається? Давайте подумаємо, чому так - невже сотні закупівельників, які цілими днями моніторять пропозиції, зовсім втратили нюх?

Незважаючи на широко розрекламовані реформи митниця в Україні - це досить недружня до новачків структура і зробити самому всі процедури за 5 хвилин точно не вдасться. Запасайтесь терпінням і грошима або митним брокером.

Наступний етап - відновлення автомобіля. Не забувайте, що автомобіль з США може мати безліч специфічних запчастин, які доведеться замовляти і чекати, а ціна може значно відрізнятися від аналогічних європейських. Втратити 3 місяці через хитрого дюймового болта - цілком реальна перспектива.

Довіряємо професіоналам?

Може, простіше довірити всю процедуру фахівцям і купити вже привезений і відновлений автомобіль?

З одного боку, досвід при підборі, доставлення і розмитнення відразу партії машин дозволяє знизити витрати. Але мотивація таких перекупників - купити дешевше і продати дорожче. Зокрема, за рахунок того, щоб купити машину в гіршому стані там і більше виграти на ремонті у місцевих майстрів. Вибір майстра часто відбувається за аналогічним принципом - дешевше. Можливо, машина, зварена з двох половин у в'язниці під Одесою стане хорошою покупкою, але перевіряти це краще не на собі.

Чи означає це, що не можна купувати машину, привезену і відновлену без вашої участі? Зовсім ні, просто вона вимагає ретельного контролю перед покупкою.

Порівнюючи ціну на машину з Америки з місцевими пропозиціями не забувайте, що при продажу її ціна теж буде нижче. Варіант "куплю як американця - продам як європейця", швидше за все, не вдасться. І тут важливо не попастися на охочих провести таку аферу з вами як з покупцем. У будь-якому випадку, ваш перший помічник - здоровий глузд. Продавець привіз собі машину місяць тому і відновлював для себе, але раптом передумав? Чого б це?

Автоексперти - впевненість в вдалу покупку

Підбиваючи підсумки зазначимо, що будь-який автомобіль перед покупкою вимагає ретельної і комплексної експертизи. А авто зі свідомо складною історією - тим більше. Тому послуга автоексперта при покупці машини з США може виявитися найбільш ефективною інвестицією. Заплативши менше сотні доларів ви надійно захистите себе від дорогих помилок.