А що там з вашою американською «котлєтою»?

bmw

Нагадаємо, ми вирішили провести експеримет та придбати на аукціоні BMW 4 GranCoupe. 🚀
Записуємо всі витрати аж до самого фіналу, та порівняємо з офіційними автомобілями в Україні.


На щастя, зараз ведемо пошук по аналогічній моделі з бюджетом 30-35$. Поки що без результату. То ж інформація буде актуальна з обох сторін експерименту.*Флешбек, для тих хто слідкує не з початку: Обрали лот, замовили виїзну перевірку та усі можливі репорти з баз CarFax, AutoCheck та виграли найбільшою ставкою – 13500$Так, авто без кузовних пошкоджень, не втоплене, з салону виїхала у квітні 2016 року. Заявлені механічні пошкодження, які попереднью класифікували як проблеми з електрикою. Двигун ок, коробка ок. Частково розібрана в салоні в районі блоку запобіжників. Дорожча за биті аналоги, свідомо обираємо автомобіль, який в подальшому зможе пройти перевірку CarFinder та бути надійним та безпечним.
ОК.💵 Time to pay!
Після виграшу лоту, потрібно в десятиденний строк сплатити покупку. Відмовитись можливо, але буде добрячий штраф, близько 1$ тис.
Не наш варіант, рахуємо та надсилаємо кошти!
– Машина, 13500$
Перше, що ніхто не тримає в голові при покупці, це збір аукціону. В нашому випадку становить 788$Банк, Swift переказ, комиссії за перерахунок – 14400$ полетіли через океан. Витрати лише розпочинаються!Що далі? Обрати компанію для доставки.
Що?! Чому так багато? Довго?!
Про це в наступній частині, через тиждень.BMWBMW

BMW